Dzisiaj jest:

Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Nauka pływania Bielsko

 
 

Obozy letnie


"Militarna przygoda" - LATO 2015

Jedna z głównych atrakcji naszego letniego obozu. Manewry wojskowe na poligonie wojskowym w Chełmie Gryfickim "Kajtur". Impreza z noclegiem i nocnymi grami.


Dźwirzyno 2015 -obóz z SwimSport

Obóz dla wymagających. Duża dawka zajęć. Na wszystkie zajęcia jeździmy na rowerach i to jest super.


Letnie wakacje z SwimSport 2015

Obóz w Dźwirzynie. To miejsce inne niż wszystkie. Prawdziwe mazury nad morzem. Mamy tu wszystko co nam potrzeba by aktywnie spędzić wakacje.


Dziwnówek 2012

Dziwnówek to niewielka miejscowość nadmorska. Wspaniałe trasy rowerowe, blisko jezioro i morze, korty i boiska, dobra pogoda, czyli wszystko co nam do szczęścia potrzebne. Koko koko SwimSport spoko...:)


Obóz Jarosławiec 2011 Obóz dla pozytywnie sportowo zakręconych. Zajęcia od rana do wieczora. Niektórzy nie mieli czasu do domu zadzwonić. Wyjątkowo szybko minął ten obóz - za szybko.

Rytro 2010 Fajnie było wrócić do Rytra.Byli tacy co pamiętali pierwsze obozy ze Swim-Sport właśnie tutaj.Szalony obóz z ogromną dawką zajęć ruchowych. Obóz dla wymagających

Jarosławiec 2010

Jarosławiec 2010 to szósty letni obóz ze swimsport. Obóz sportowy w bajecznie słonecznej pogodzie. Morski klimat i 100% zabawy na sportowo. Super było


Chłapowo 2009

"Chłapowo, Chłapowo jest bosko odlotowo" tak w tym roku dzieci rapowały na obozie. To była prawdziwa dawka sportowego lata. Basen, tenis, windsurfing, rowery, gimnastyka, szczudła, trampolina, ależ się działo o nudzie nie ma mowy.


Obóz Dąbki 2008

To już po raz drugi spotkalismy się na letniej przygodzie w Dąbkach. Słońce i woda obdarzyły nas chojnie tego lata. Śietna zabawa, wiele sportowych zmagań i wspaniałe humory. Jakże się nie chciało wracać.

w w w . S w i m S p o r t . p l
WWW Design 2007-2010. This page was created by Łukasz Staniek - Spider Design. All right reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.