Dzisiaj jest:

Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany

Nauka pływania Bielsko

 
 

W ramach szkolenia pływackiego prowadzone są zajęcia na basenach:

  • "Delfin" w Skoczowie
  • "Aqua" w Bielsku-Białej (Złote Łany)

Zajęcia obejmują program:

  • Adaptacja wstępną do środowiska wodnego, gry i zabawy oswajające z wodą, pływanie elementarne, skoki do wody
  • Nauka sportowych technik pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • Nauka skoku startowego, nawrotów sportowych do wszystkich stylów
  • Doskonalenie umiejętności technicznych pływania
  • Zajęcia treningowe o większej intensywności i dłuższym czasie pływania

Wszystkie zajęcia odbywają się minimum 2x w tygodniu po 1 godz., przy grupach starszych zaawansowanych czas zajęć to 1,5 godz. Dzieci w grupach dobierane są bardzo szczegółowo pod względem wieku a w szczególności pod kątem możliwości wysiłkowych i tlenowych organizmu. Osoby uczęszczające na zajęcia uiszczają stała opłatę za 10 lekcji z góry. (zobacz cennik)

Każdy uczestnik szkoły pływania ma możliwość odrabiania zaległych zajęć. Forma odrabiania zajęć daje możliwość nadrabiania straconych lekcji, odrobienia zaległości i straconego dystansu do grupy podczas nieobecności oraz uczą systematyczności i konsekwencji w pracy.

Zajęcia w naszej szkole pływania mają na celu nie tylko naukę czy doskonalenie sportowego pływania, ale również świetną zabawę, miłą atmosferę. To również poznawanie nowych znajomości, współdziałanie w grupie, pracowanie nad sobą stawianie sobie coraz wyższych celów, i sumienne wykonywanie stawianych zadań, a także odkrywanie w sobie nowych możliwości i umiejętności, jednym słowem stawianie się lepszy.

Zapraszamy! Przyjdź i zmierz się z samym sobą!

w w w . S w i m S p o r t . p l
WWW Design 2007-2010. This page was created by Łukasz Staniek - Spider Design. All right reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.