Dzisiaj jest:

Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany

Nauka pływania Bielsko

 
 

Szkoła pływania Swim Sport powstała w 2001 roku. Właścicielem firmy jest mgr Krzysztof Bury trener i instruktor pływania,  absolwent AWF i S w Krakowie.

 Celem działalności jest promocja aktywnej formy spędzania wolnego czasu, wzmacnianie sprawności fizycznej i hartowanie ducha, przezwyciężanie własnych słabości i lęków w dążeniu do stawania się lepszym i sprawniejszym. Ponadto poznanie szeregu nowych umiejętności, nawiązywanie nowych znajomości.

Firma zrzesza osoby, które pragną aktywnie i w nowoczesny sposób zagospodarować swój wolny czas. Posiadamy wszechstronną ofertę zawierającą różnorodne formy aktywności ruchowej zarówno w okresie letnim jak i zimowym.

W ramach działalności prowadzone jest profesjonalne szkolenie pływackie obejmujące naukę i doskonalenie sportowych technik pływackich (dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych), oraz organizacja profilowanych obozów sportowych.

W okresie zimowym proponujemy rodzinne wyjazdy narciarskie do Włoch połączone z profesjonalnym szkoleniem narcierskim dla dzieci i młodzieży na różnych poziomach zaawansowania oraz jazdą na tyczkach.

w w w . S w i m S p o r t . p l
WWW Design 2007-2010. This page was created by Łukasz Staniek - Spider Design. All right reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.