Dzisiaj jest:

Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany

Nauka pływania Bielsko

Aktualności
Archiwum
 
 
 
 
 

 

 
Festyn SwimSport- zakończenie roku pływackiego
2018.06.21

To już siódmy rodzinny piknik SwimSport. Wspaniała rodzinna sportowa impreza. 

To wyjątkowy czas, kiedy możemy się wszyscy spotkać . Bardzo się cieszymy, że było nas tak wielu, ale przede wszystkim, że ten czas był spędzony razem z naszymi dziećmi.

Myślę, że atrakcji nie zabrakło i każdy znalazł coś dla siebie Nasz festyn to również moment, kiedy możemy nagrodzić pucharami wszystkie dzieci, które reprezentowały naszą szkołę w sztafetowych zawodach pływackich. Rozdaliśmy ogromną liczbę pucharów i nie ma co ukrywać pod tym względem to był wyjątkowy rok sukcesów drużynowych ale również indywidualnych startów.

 

Bardzo dziękuję rodzicom, którzy mocno wspierają swoje dzieci, bo bez was nasza praca nie byłaby taka efektywna. Jesteście bardzo ważnym ogniwem w całym procesie szkolenia i zmagania się waszych dzieci na zajęciach. Pływanie nie jest łatwe Dziękujemy !!! Bez wzajemnego zrozumienia, zaangażowania i konsekwencji nie udało by się tyle osiągnąć.

Dziękuję moimi instruktorom za trud pracy zaangażowanie i spójność działań, które tworzą dopiero jednolitość szkoły.

Gorąco dziękuję Mariuszowi Muzykowi i Magdzie Ostrowickiej za tegoroczne foto z naszych zajęć .

Do zobaczenia we wrześniu startujemy zawsze od drugiego tygodnia września. Przypominam ze między 20 -24 sierpnia potwierdzamy udział w zajęciach ( link na stronie, sms)« powrót
 

w w w . S w i m S p o r t . p l
WWW Design 2007-2010. This page was created by Łukasz Staniek - Spider Design. All right reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.