Dzisiaj jest:

Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany

Nauka pływania Bielsko

Aktualności
Archiwum
 
 
 
 
 

 

 
San Martino do Castrozza - Dolomity 2018
2018.02.06

Trzynasty rodzinny obóz narciarski SwimSport już za namiZa nami wspaniały tydzień jazdy na nartach w słońcu w wyśmienitych warunkach i z bajecznymi widokami. To był niezapomniany czas, który pozwolił nam się oderwać od codzienności i przeżyć wspaniałe chwile na nartach ze swoimi dziećmi oraz przyjaciómi. 

W imieniu swoim oraz całej kadry SwimSport dziękujemy wszystkim uczestnikom za razem spędzony czas, sympatyczną rodzinną atmosferę, dobry humor i przyjacielskie relacje.

 

Już dzisiaj zapraszamy na kolejny rodzinny wyjazd narciarski we włoskie Dolomity ze Szkołą Pływania SwimSport. Czekamy na was w przyszłym roku.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia galerii z naszego wyjazdu.

Foto relacja:

 

A już teraz zapraszamy na letnie obozy sportowe z naszą szkołą, które odbędą się w lipcu. W tym roku cztery propozycje aktywnego spędzenia czasu.

 

Obozy z dużą dawką sportu i aktywności z wieloma atrakcjami i niespodziankami. Super przygoda. Wiele ciekawych profili. Małe grupy. Oferty już niebawem na naszej stronie. Goraco zachęcamy!

 « powrót
 

w w w . S w i m S p o r t . p l
WWW Design 2007-2010. This page was created by Łukasz Staniek - Spider Design. All right reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.